دبیرکل خانه صنعت و معدن استان خبرداد؛ افزایش 25 درصدی صادرات در خراسان رضوی

۱۳۹۷/۴/۲ تعداد بازدید: ۲۵۶

دبیرکل خانه صنعت و معدن خراسان رضوی گفت: در سه ماهه نخست تحریم های جدید صادرات در استان 25 درصد افزایش یافت.

دبیرکل خانه صنعت و معدن خراسان رضوی گفت: در سه ماهه نخست تحریم های جدید صادرات در استان 25 درصد افزایش یافت.

به گزارش ستاد خبری روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، فیروز ابراهیمی در حاشیه بازدید از بیست و یکمین نمایشگاه صنعت ساختمان و صنایع گرمایشی و سرمایشی اظهار داشت: علی رغم شرایط رکودی که بر بازار ساختمان حاکم است نمایشگاه پررونق و خوبی برگزار شد و باید قدردان برگزار کننده های این نمایشگاه باشیم.

 دبیرکل خانه صنعت و معدن خراسان رضوی در خصوص تحریم های جدید و صادرات ادامه داد: امروز حتی یک دلار ارز آوری در حوزه صادرات برای کشور غنیمت است.

وی یادآور شد: هرچند تحریم های جدید مشکلات زیادی را برای ما داشته، اما خوشبختانه در همین سه ماهه نخست صادرات استان 25 درصد افزایش یافته است.

ابراهیمی با ابراز رضایت از سطح کیفی نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد، تصریح کرد: اعتقاد دارم ظرفیت دستگاه های دولتی باید به سمت تسهیل حضور بخش خصوصی در نمایشگاه های این چنینی حرکت کنند.

وی با بیان این که نمایشگاه بین المللی در برنامه آینده خود 3 نمایشگاه خارجی دارد، اظهار داشت: اقدام سازمان همیاری شهرداری ها در برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان بسیار با کیفیت بوده است.

دبیرکل خانه صنعت و معدن خراسان رضوی با اشاره به اختصاص 10 درصدی بودجه کشور به بخش عمران،گفت: متاسفانه این رقم اندک باعث جلوگیری از رونق در حوزه ساخت و ساز و عمران کشور می شود./م.ا/1781/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا