توسط موسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های استان انجام می شود؛ اجرای طرح خدمات گردشگری از مبداء تا مبداء از تمامی نقاط کشور به مشهد

۱۳۹۶/۴/۱۵ تعداد بازدید: ۳۴۶

مدیرموسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از اجرای طرح خدمات گردشگری به مسافران به عنوان مبداء تا مبداء توسط این موسسه خبر داد.

مدیرموسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از اجرای طرح خدمات گردشگری به مسافران به عنوان مبداء تا مبداء توسط این موسسه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، جعفرفرشچی با بیان این خبر افزود: واحد تورگردانی موسسه توسعه گردشگری با برخورداری از امکانات، نیروهای متخصص وتجارب ارزشمند، ارائه خدمات گردشگری را در قالب طرح های مختلف به هموطنان از سراسر کشور در دستورکار دارد.

وی افزود: در این راستا در ایام تعطیلات تابستان امسال و آغاز سفرهای این فصل، طرح مبداء تا مبدا را با ارائه خدمات متنوع گردشگری از شهرهای مختلف به مشهد و بلعکس آغاز کرده ایم.

مدیرموسسه توسعه گردشگری سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با اشاره به تعامل با یک شرکت گردشگری از استان فارس در این حوزه، عنوان کرد: بر این اساس در دوره های منظم چند روزه خدمات گردشگری به گروه های مختلف گردشگران متقاضی این استان، از آغاز سفر در شهر مبداء، حین سفرتا انتهای مسافرت ارائه می شود.

وی گفت: بر اساس هماهنگی های خوبی که صورت گرفته است، تلاش می شود در این سفرهای زیارتی، امکان استفاده از برخی خدمات متبرک زائرسرای امام رضا(ع)، بازدید از مکان های تفریحی استان مانند چالیدره و ... برای زائران و گردشگران متقاضی طرح مبداء تا مبداء در زمان اقامتشان در شهر مشهد فراهم شود./م.ا/1569/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا