توسط سازمان همیاری شهرداریهای استان؛ نیازهای بیمه ای مدیران شهری خراسان رضوی با تسهیلات ویژه تامین می شود--مشاوره تخصصی در حوزه بیمه ای به شهرداریها خراسان رضوی ارائه می شود

۱۳۹۸/۳/۹ تعداد بازدید: ۱۱۶

مدیرواحد بیمه سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با اشاره به توسعه و تنوع خدمات، انعطاف مالی در نحوه پرداخت ها اظهار داشت: تلاش داریم همیار و مشاور خوبی در تامین نیازهای بیمه ای شهرداریها باشیم.

مدیرواحد بیمه سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با اشاره به توسعه و تنوع خدمات، انعطاف مالی در نحوه پرداخت ها اظهار داشت: تلاش داریم همیار و مشاور خوبی در تامین نیازهای بیمه ای شهرداریها باشیم.

به گزارش  روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، هدی دهقان با بیان این مطلب گفت: در راستای افزایش حمایت از شهرداریهای استان و کمک به ایجاد تسهیل در انجام امور بیمه ای شهرداریها، توسعه و تنوع خدمات بیمه ای قابل ارائه به این بخش را در دستور کار داریم.

وی افزود: در این راستا تلاش ها و برنامه ریزی های لازم برای اخذ کارگزاری شرکت های فعال بیمه ای کشور در حال انجام است و انواع خدمات بیمه ای به صورت کاملا تخصصی با انجام استعلامات لازم و بررسی کیفیت، قیمت، توان فنی و ... برندهای بیمه ای مختلف، بر اساس درخواست شهرداری ها به آنها ارائه می شود.

مدیر شرکت خدمات بیمه ای همیار با اشاره به ارائه مشاوره های تخصصی به مدیران شهری استان، ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع بیمه به عنوان پشتیبانی مطمئن در امور شهری، نیاز به بهره گیری از مشاوره در این حوزه احساس می شود تا اخذ خدمات بیمه ای توسط شهرداریها به صورت کاملا تخصصی و با توجه به نیاز واقعی و بدور از اشتباهات احتمالی انجام شود.

وی به همکاری این شرکت در انجام امور بیمه ای شهرداری مشهد و سازمان های وابسته، بیان کرد: با توجه به تنوع، کیفیت و قیمت مناسب خدمات بیمه ای و همچنین انعطاف مالی و شرایط ویژه در نظر گرفته شده برای پرداختها از جمله اقساط، تهاتر و ... بسیاری از شهرداریهای استان از جمله کاشمر، فیض آباد، ریوش، زاوین، نوخندان، چاپشلو و ... نیز از ظرفیت بیمه ای سازمان همیاری در امور مربوط به مدیریت شهری خود استفاده می کنند.

مدیرواحد بیمه سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، تصریح کرد: علاوه بر ارائه خدمات بیمه ای به شهرداریها، این آمادگی داریم تا به دیگر نهادها، سازمان و دستگاه های اجرایی نیز خدمات دهیم.

وی ادامه داد: در همین راستا امکان ارائه خدمات مختلف از جمله بیمه های خودرو، حوادث، عمر و ... به پرسنل شهرداریها و برخی نهادها با شرایط و تسهیلات ویژه به صورت اقساطی و کسر از حقوق در صورت ارائه معرفی نامه فراهم شده است.

دهقان خاطرنشان کرد: شرکت خدمات بیمه ای همیار به عنوان یکی از واحد های تابعه سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی تلاش دارد، یکی از مهمترین نیازها و دغدغه های مدیران شهری را با بهترین شرایط پوشش دهد که قطعا با تعامل هرچه بهتر شهرداران می تواند در این حوزه موفقتر عمل کند./م.ا/1975/

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا