توسط سازمان همیاری شهرداریهای استان؛ دومین مزایده صادرات سوخت مرزنشینان خراسان رضوی خرداد ماه امسال انجام می شود

۱۳۹۸/۳/۱ تعداد بازدید: ۱۳۱

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی اظهار کرد: با برنامه ریزی و تلاش های انجام شده دومین مزایده واگذاری عملیات خرید و صادرات سوخت مرزنشینان خراسان رضوی سال جاری در خرداد ماه برگزار می شود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی اظهار کرد: با برنامه ریزی و تلاش های انجام شده دومین مزایده واگذاری عملیات خرید و صادرات سوخت مرزنشینان خراسان رضوی سال جاری در خرداد ماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، احمد یزدان پناه گفت: مرحله جدید مزایده واگذاری عملیات خرید و صادرات سوخت مرزی به شرکتهای متقاضی در سال 98 توسط سازمان همیاری به عنوان کارگزار امور سوخت مرزنشینان استان در نیمه نخست خرداد ماه انجام خواهد شد.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده و آگهی صبح امروز مندرج در صفحه نخست روزنامه سراسری قدس، پاکات شرکت در این مزایده از روز شنبه 4 خرداد ماه لغایت 8 خرداد ماه، همه روز تا پایان وقت اداری توسط حراست سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی به متقاضیان و شرکت های واجد الشرایط توزیع خواهد شد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: همچنین تحویل پاکت های شرکت در مزایده سوخت مرزنشینان نیز فقط در روز 5شنبه 9 خرداد ماه انجام می شود و شرکت کنندگان باید اسناد و پاکات تکمیل شده شرکت در مزایده را حداکثر تا ساعت 13 این روز به دفتر مدیریت حراست سازمان همیاری واقع در ساختمان این سازمان به آدرس بلوار پیروزی نبش دلاوران 7، طبقه سوم تحویل دهند.

وی عنوان کرد: بازگشایی پاکت ها نیز روز 12 خرداد ماه با حضور نمایندگان کمیته کارشناسی سوخت استان و نهادهای قانونی و نظارتی مربوطه در سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی تصریح کرد: این مزایده در راستای اجرای بند2 مصوبه شماره 116689/ت/45059 مورخ ششم شهریور ماه سال 1390 هیات وزیران در خصوص نحوه فروش سوخت به ساکنان روستاهای مرزی واقع در شعاع 20 کیلومتری انجام می شود.

وی یادآورد شد: محدودیتی برای حضور شرکتهای واجد شرایط در این مزایده مظرح نیست و کلیه شرکتهای فاقد هرگونه بدهکاری مالی و مالیاتی که از سوابق اجرایی مرتبط و توان اجرایی و مالی مناسب و همچنین مجوزهای لازم تجاری و بازرگانی برخوردارند، می توانند در این مزایده شرکت کنند./م.ا/1973/

 

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا