توسط سازمان همیاری استان؛تجهیز شهرداری نیشابور به دستگاه تولید محصولات بتنی موردنیاز حوزه شهری

۱۳۹۷/۱۲/۱۶ تعداد بازدید: ۲۰۰

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از همکاری سازمان در تامین یک دستگاه بلوک زن و جدول زن تمام اتوماتیک برای شهرداری نیشابور خبر داد.

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی از همکاری سازمان در تامین یک دستگاه بلوک زن و جدول زن تمام اتوماتیک برای شهرداری نیشابور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، سعیدسعیدیان گفت: با توجه به اعلام نیاز شهرداری نیشابور اقدامات و بررسی های لازم برای تهیه دستگاه تولید محصولات بتنی توسط کارشناسان حوزه بازرگانی سازمان صورت گرفت.

وی افزود: تلاش کردیم با بهره گیری از ظرفیتهای داخلی با یک شرکت ایرانی تولیدکننده دستگاه تولید سازه های بتنی رایزنی کنیم و هم اکنون کارساخت و حمل این دستگاه به نیشابور با موفقیت به پایان رسید است.

معاون بازرگانی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی با بیان اینکه شهرداری نیشابور یکی از معدود شهرهای مجهز به تکنولوژی تولید محصولات بتنی در استان است، افزود: با توجه به نیاز شهرداری ها به محصولات بتنی پیش ساخته از قبیل کف پوش، بلوک، جدول و...، وجود این دستگاه در مرکزیت نیشابور می تواند تامین کننده نیاز شهرهای اطراف این شهر نیز باشد.

وی اظهار داشت: شهرداری نیشابور می تواند با استفاده از حداکثر ظرفیت تولید این دستگاه علاوه بر تامین نیازهای خود در پروژه های شهری به کسب درآمد پایدار از این حوزه نیز توجه داشته باشد.

سعیدیان خاطرنشان کرد: با توجه به وجود ظرفیتهای اقتصادی و بازرگانی بالقوه در سازمان همیاری، این آمادگی داریم تا با استفاده از توان داخلی و در صورت لزوم کشورهای دیگر، کلیه نیازهای شهرداریها را در هر زمینه ای از جمله تجهیزات، ابزار، ماشین آلات، خطوط تولید، کالاها و ... با بهترین کیفیت، قیمت و سرعت مناسب تامین کنیم./م.ا/1926/

 

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا