با همراهی اعضای هیات مدیره سازمان همیاری انجام شد؛ بازدید رییس سازمان انرژی اتمی ایران از دبیرستان انرژی اتمی مشهد

۱۳۹۶/۴/۲۶ تعداد بازدید: ۵۹۱

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از روند احداث پروژه دبیرستان انرژی اتمی مشهد بازدید کرد.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران از روند احداث پروژه دبیرستان انرژی اتمی مشهد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، دکتر علی اکبر صالحی روز گذشته با همراهی محمد مقدوری معاون هماهنگی امور عمرانی سازمان همیاری و رئیس هیات مدیره سازمان همیاری، قربان میرزایی مدیرعامل و احمد یزدان پناه مدیرعامل شرکت همیار سازه توس از روند اجرای عملیات ساختمانی پروژه دبیرستان انرژی اتمی مشهد بازدید کرد.

وی در این بازدید ضمن قدرانی از دست اندرکاران این پروژه، گفت: امیدواریم با همتی که در مجموعه دست اندرکاران احداث این مدرسه وجود دارد مطابق زمان بندی که انجام شده است بتوانیم شاهد موفقیت این عزیزان  و تکمیل و بهره برداری از آن در مهر ماه امسال باشیم.

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران بابیان اینکه این مدرسه یه مدرسه استثنایی است، افزود:  در طراحی و  ساخت این دبیریستان هیچ چیزی کم گذاشته نشده و شاید یکی از بهترین ساختمان هایی است که  با تمامی ملاحظات در مشهد در حال ساخته شده است.

وی ادامه داد: مجموعه مدارس انرژی اتمی که یکی از آن ها در تهران استقرار دارد جز موفقترین مدارس ایران هستند که وظیفه آن نخبه پروری در این حوزه می باشد.

 صالحی با قدردانی از مجموعه استانداری، آستان قدس رضوی، شهرداری و سازمان همیاری شهرداری های استان ودیگر ادارات استان، بیان کرد: این مدرسه با نیت تجاری و درآمدزایی ساخته نشده است، بلکه این سرمایه گذاری توسط سازمان انرژی اتمی و با کمک مجموعه مسوولان استان انجام شده تا این دبیرستان به عنوان نماد آموزشی و تربیتی در این خطه ساخته شود و بتواند ماموریت خود را پیش ببرد.

وی بابیان اینکه این مدرسه هدیه است از سوی سازمان انرژی اتمی و مجموعه دستگاه های دولتی خراسان رضوی به مردم شریف مشهد، بیان کرد: امیدواریم پس از اتمام این پروژه به صورت خودگردان حرکت خود را آغاز کند .

رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با تاکید بر همت تمامی دست اندرکاران، خیرین و فعالان اقتصادی در کمک به تکاپو و تلاش دانش آموزان در این مدرسه عنوان کرد: پذیرش دانش آموزان در این مدرسه همانند تهران بر اساس آزمون های ورودی انجام خواهد شد که ممکن نخبگان کم درآمد ولی شایسته حضور در این دبیرستان برای ادامه تحصیل، شرکت در المپیادها و تلاش علمی در این عرصه نیاز به حامیان مالی داشته باشند که امیدواریم با برنامه ریزی های قبلی توسط هیات امنا و مسوولان این مدرسه و حضور خیران از این حیث نیز مشکلی وجود نداشته باشد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی نیز در حاشیه این بازدید عنوان کرد: عملیات اجرایی این پروژه از سوی کارفرما برعهده شرکت همیار سازه توس به عنوان واحد عمرانی سازمان قرار دارد که خوشبختانه تاکنون پیشرفت حدود 60 درصد داشته است.

قربان میرزایی بیان کرد: این مجتمع آموزشی  شامل 14 کلاس  در زمینی به مساحت 2 هزار و 270 متر مربع و زیربنای 4هزار و200 متر با پیش بینی امکانات ویژه آموزشی بر اساس آخرین آیین نامه ها در حال احداث است.

وی خاطر نشان کرد: در احداث این مدرسه از بهترین مواد اولیه و بهره مندی از توان تخصصی و عملیاتی متخصصان شرکت همیار سازه به عنوان یکی از شرکت های فعال و مهم تابعه سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی استفاده شده است./م.ا/1576/  

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:

مطالب مشابه

گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا