با حکم رییس بسیج کارگری استان؛ سرپرست پایگاه مقاومت بسیج موسسه گوشت مشهد منصوب شد

۱۳۹۶/۸/۳ تعداد بازدید: ۴۰۹

درجلسه ای با حضور رییس بسیج کارگری خراسان رضوی و جمعی از فرماندهان حوزه 2 و پایگاه های مقاومت بسیج کارخانجات مختلف، سرپرست پایگاه بسیج موسسه صنعتی مشهد معرفی شد.

درجلسه ای با حضور رییس بسیج کارگری خراسان رضوی و جمعی از فرماندهان حوزه 2 و پایگاه های مقاومت بسیج کارخانجات مختلف، سرپرست پایگاه بسیج موسسه صنعتی مشهد معرفی شد.

 به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، در این جلسه، طی حکمی از سوی مهدی یزدانی رییس سازمان بسیج کارگری استان، حکم سرپرستی پایگاه مقاومت بسیج موسسه صنعتی گوشت مشهد به دکترمحسن انصاری مدیر این موسسه اهدا شد.

رییس موسسه صنعتی گوشت مشهد، ضمن تشکر از حسن اعتماد مسئولان بسیج استان، گفت: بدیهی است که یکی ازرسالت های ترویج فرهنگ بسیجی فعال نمودن پایگاه های مقاومت کارخانجات است.

وی با اشاره به اینکه کشتارگاه صنعتی مشهد به عنوان یک موسسه اقتصادی خدماتی و تولیدی فعالیت می کند، افزود: باتوجه به حساسیت بحث امنیت در حوزه های  اقتصادی، حضور فعال بسیج به منظور قطع دست طمع کاران و تقویت پایگاه این بخش درموسسه، ضروری است.

رییس سازمان بسیج کارگری خراسان رضوی نیز گفت: شاید بزرگترین هدفی که بر فعالیت پایگاه های مقاومت در نظر گرفته شده است نشر فرهنگ وت فکربسیجی باشد که یک کارگر یا کارمند شاغل در موسسه و عضو پایگاه مقاومت باید می تواند در ترویج چنین تفکری موثر باشد.

مهدی یزدانی در خصوص تنقش بسیج در رونق اقتصادی موسسه گوشت مشهد، افزود: ما تلاش میکنیم که درراستای فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم که قطعا به عنوان یک هدف کمک به رونق اقتصادی این مجموعه را با همکاری تنگاتنگ دنبال خواهیم کرد.

رئیس سازمان بسیج کارگری استان ضمن تجلیل از فعالیت های موسسه گوشت مشهد، ادامه داد: با توجه به سابقه و توانمندی سرپرست پایگاه مقاومت بسیج این مجموعه تولیدی و اقتصادی که از فعالان بسیج از دوران گذشته به شمار می رود، می توان شاهد رشد روزافزون و اثرگذاری مطلوب این بخش در کشتارگاه مشهد باشیم. 

گفتنی است جلسات فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج کارخانجات استان به صورت ماهیانه در یکی  از دفاتر فرماندهان پایگاه های مختلف تشکیل می شود./م.ا/1642/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا