با تلاش مرکز آموزشی وابسته به سازمان همیاری شهرداری های استان انجام می شود؛ پذیرش ۱۲۰۰ دانشجو در رشته های مرتبط با حوزه شهری

۱۳۹۷/۱۱/۱۰ تعداد بازدید: ۲۳۲

مدیر موسسه آموزش، تحقیقات و مشاوره شهرداریهای خراسان رضوی از آغاز پذیرش داوطلبان دوره‌های کاردانی و کارشناسی این مرکز در بهمن سال ۹۷ خبر داد.

مدیر موسسه آموزش، تحقیقات و مشاوره شهرداریهای خراسان رضوی از آغاز پذیرش داوطلبان دوره‌های کاردانی و کارشناسی این مرکز در بهمن سال ۹۷ خبر داد. 
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، دکتر سارا شهرکی با بیان این خبر گفت: موضوع آموزش و ارتقاء دانش در حوزه مدیریت شهری به عنوان یکی از رسالتهای مهم سازمان همیاری شهرداریهای استان از اهمیت ویژه برخوردار است.
وی افزود: بر این اساس مرکز علمی کاربردی شهرداریهای خراسان به عنوان یکی از واحدهای تابعه سازمان همیاری، تدوین دوره های کاردانی و کارشناسی را در رشته های مرتبط با حوزه شهری در دستور کار قرار داده است.
 
رئیس مرکز علمی کاربردی شهرداریهای خراسان در خصوص رشته های ارائه شده در ترم جدید، بیان کرد: ۱۱ کدرشته محل دوره کاردانی در حوزه عمران، معماری، شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک، آتش نشانی، برق مترو، اموردهیاری و شوراها و فناوری اطلاعات و ۸ کدرشته محل کارشناسی در حوزه مهندس عمران، معماری و آتش نشانی برنامه ریزی و تدوین شده است.
 
وی با اشاره به درنظر گرفتن تخفیف شهریه برای خانواده و کارکنان شهرداریهای استان افزود: داوطلبان آزاد و شاغل برای ثبت نام دوره های کاردانی می‌توانند با به همراه داشتن مدارک لازم مندرج در اطلاعیه سازمان سنجش تا ۱۳ بهمن‌ماه به مرکز علمی کاربردی شهرداری های خراسان رضوی مراجعه کنند.
شهرکی گفت: ثبت نام از متقاضیان دوره های کارشناسی مرکز علمی کاربردی شهرداری های خراسان از ١٦ تا ٢٣ بهمن مطابق برنامه زمان بندی اعلامی در سایت سازمان سنجش انجام خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: ماموریت موسسه آموزش و مرکز علمی کاربردی  شهرداریهای استان ارتقا توان مدیریتی شهرداریها و شوراهای اسلامی شهرها و دانشجویان علاقه مند به علوم مرتبط با حوزه مدیریت شهری جهت ورود به بازار کار است، که امیدواریم بتوانیم در انجام این رسالت موثر عمل کنیم./م.ا/۱۹۰۲/
  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا