با تلاش سازمان همیاری شهرداری های استان؛ بزرگترین نمایشگاه گل و گیاه کشور خرداد ماه 98 در مشهد برگزار می شود

۱۳۹۸/۳/۱۲ تعداد بازدید: ۲۱۵

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از برنامه ریزی های انجام شده توسط واحد نمایشگاه های این سازمان به منظور برگزاری هرچه بهتر هجدهمین نمایشگاه گل وگیاه مشهد در خرداد ماه، خبرداد.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از برنامه ریزی های انجام شده توسط واحد نمایشگاه های این سازمان به منظور برگزاری هرچه بهتر هجدهمین نمایشگاه گل وگیاه مشهد در خرداد ماه، خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری های شهرداری های خراسان رضوی، احمدیزدان پناه با اشاره به استقبال بی نظیر شهروندان از نمایشگاه گل و گیاه و تجهیزات باغبانی در سالهای گذشته، گفت: با توجه به همزمانی نمایشگاه امسال با ماه مبارک رمضان، تلاش کردیم برای رفاه حال شرکت کنندگان، بازدیدکنندگان و شهروندان مشهدی برگزاری آن به بعد از این ایام موکول شود.

وی افزود: بر این اساس برنامه ریزی های انجام شده است هجدهمین دوره نمایشگاه گل و گیاه و تجهیزات باغبانی مشهد از پنجشنبه هفته آینده 23خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد آغاز خواهد شد.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: با توجه به حضور تولیدکنندگان گل و گیاه از نقاط مختلف کشور و همچنین شرکت های خارجی از کشورهای آلمان، هلند، ترکیه و ... و بخش جذاب تولیدکنندگان گلهای شاخه بریده، پیش بینی می شود استقبال از نمایشگاه امسال پر شورتر از سالهای پیش باشد.

وی تصریح کرد: نمایشگاه سال 98 بزرگترین نمایشگاه گل و گیاه در کشور از نظر وسعت و تعداد شرکت کننده خواهد بود، چرا که قرار است، شرکت های داخلی و خارجی تولید خود را در حدود 30 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی عرضه کنند.

یزدان پناه اظهار داشت: در نمایشگاه امسال مشهد بیش از 700 غرفه به ارائه محصولات و تولیدات خود در زمینه گل، انواع گیاهان تزیینی و گلخانه ای مورد استفاده در فضاهای شهری و آپارتمانی و همچنین آخرین لوازم و تجهیزات صنعت گل و گیاه و تجهیزات پارکی خواهند پرداخت.

وی همچنین خاطرنشان کرد: همزمان با برگزاری نمایشگاه گل و گیاه مشهد، پنجمین نمایشگاه تجهیزات پارکی نیز در فضای حدود ۲هزار متری سالن عطار نمایشگاه بین المللی این شهر دایر خواهد بود.

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی بیان داشت: هجدهمین نمایشگاه گل و گیاه و باغبانی مشهد و پنجمین نمایشگاه تجهیزات پارکی مشهد به مدت ۵ روز تا۲۷خرداد ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۳ پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود./م.ا/1971/

 

 

 

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا