با برگزاری مجمع عمومی و رای گیری از اعضا؛ اعضای جدید هیات مدیره شرکت تعاونی رفاه کارکنان سازمان همیاری انتخاب شدند

۱۳۹۷/۱۰/۱۳ تعداد بازدید: ۳۸۵

با انجام رای گیری در مجمع عمومی سالانه شرکت تعاونی رفاه کارکنان سازمان همیاری اعضای جدید هیات مدیره این شرکت انتخاب شدند.

با انجام رای گیری در مجمع عمومی سالانه شرکت تعاونی رفاه کارکنان سازمان همیاری اعضای جدید هیات مدیره این شرکت انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، مجمع عمومی سالانه شرکت تعاونی رفاه کارکنان سازمان همیاری روز گذشته 12 دی ماه با حضور اعضای آن در سالن آمفی تئاتر موسسه آموزش برگزار شد.

در این جلسه که حدود 200 نفر از پرسنل سازمان همیاری، شرکت ها و موسسات تابعه شرکت داشتند، رای گیری برای انتخاب اعضای جدید هیات مدیره شرکت تعاونی از 9 نفر کاندید نهایی ثبت نام شده انجام شد.

شمارش آرا توسط هیات رییسه انتخابی از سوی اعضا انجام شد که بر اساس آرای اخذ شده مسعود شکرریز که پیش از این مسئولیت مدیرعاملی این شرکت تعاونی را نیز برعهده دارد با 103 رای، مهدی جهانی سرپرست سرمایه گذاری و مشارکتهای سازمان همیاری با 96 رای، علی یوسفیان مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با 87 رای به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

همچنین جلال شعفی زاده مدیر اداری سازمان همیاری  و سید تقی سید طاهری به عنوان اعضای علی البدل این هیات مدیره انتخاب شدند.

این شرکت تعاونی به عنوان نمادی از تعاون و همکاری با سرمایه های اندک کارکنان سازمان همیاری و شرکت ها و موسسات تابعه آن تشکیل شده و رسالت  اصلی آن توانمندسازی و فراهم کردن امکانات رفاهی برای اعضای آن است./م.ا/1878/

 

 

 

 

 

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا