بازدید معاون دادستان عمومی و انقلاب استان از کشتارگاه صنعتی مشهد

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ تعداد بازدید: ۵۱۲

معاون دادستان عمومی وانقلاب خراسان رضوی از دربازدید از موسسه صنعتی گوشت مشهد، روند بهینه سازی و ارتقاء تجهیزات کشتارگاه صنعتی دام مشهد را مطلوب عنوان کرد.

معاون دادستان عمومی وانقلاب خراسان رضوی از دربازدید از موسسه صنعتی گوشت مشهد، روند بهینه سازی و ارتقاء تجهیزات کشتارگاه صنعتی دام مشهد را مطلوب عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری‌های خراسان رضوی، دکتر جواد جاویدنیا به همراه  نمایندگان اداره کل دامپزشکی استان از روند اقدامات بهداشتی و بازسازی کشتارگاه صنعتی مشهد  دیدن کرد.

وی در این بازدید روند بهینه سازی و ارتقاء تجهیزات کشتارگاه مشهد را مطلوب عنوان کرد و گفت: تاکید دستگاه قضایی بر پیشگیری است که این امر به خوبی توسط دستگاه های نظارتی انجام می شود، لذا با توجه به اهمیت موضوع تامین گوشت  قرمز در شهر مشهد به منظور کاهش احتمال بروز مشکلات مختلف، ضرورت بهینه سازی، رفع و اصلاح تجهیزات کشتارگاهی در این موسسه احساس می شد که اقدامات نظارتی و پیشگیرانه خوبی نیز در حال انجام است.

معاون دادستان عمومی و انقلاب خراسان رضوی ضمن ابراز رضایت از روند فعالیت های انجام شده در کشتارگاه صنعتی مشهد، ادامه داد: رفع نواقص بحرانی و غیربحرانی  و نیزاجرای دستورالعمل های اداره کل دامپزشکی درتمدید پروانه بهداشتی کشتارگاه ها ضروری است.

وی تصریح کرد: بر این اساس مطابق برنامه ریزیهای کارگروه تشکیل شده برای رسیدگی و رفع نواقص احتمالی، نوسازی فضاها و ارتقاء تجهیزات مختلف کشتارگاه صنعتی مشهد نیز آغاز شده است.

وی در مورد تمهیدات نظارتی در سایر کشتارگاه های استان نیز، اظهار کرد:خوشبختانه رصد فعالیت های تمامی مراکز ذبح واستحصال دام در دستور کار دستگاه قضایی و نظارتی قرار دارد لذا علاوه بر انجام اقدامات نظارتی لارم، در هرگونه اقدامات غیر بهداشتی قاطعانه ورود پیدا خواهیم کرد.

جاویدنیا ارتقاء کیفی تجهیزات موسسه صنعتی گوشت مشهد را در خدمات رسانی مطلوبتر به شهروندان موثر عنوان کرد و افزود: تفکرات خوبی در حوزه مدیریت کشتارگاه صنعتی مشهد وجود دارد که امیدواریم این مجموعه خدماتی و تولیدی در ادامه فعالیتهای خود به عنوان بزرگترین کشتارگاه ایران بتواند در راستای خدمت به زائران و مجاوران امام رضا(ع) گام های موثرتری بردارد.

مدیرموسسه صنعتی گوشت مشهد نیز در خصوص اقدامات انجام شده در کشتارگاه صنعتی مشهد گفت:خوشبختانه با همکاری کارشناسان دامپزشکی و نظارت و ارشادات خوب دستگاه قضائی طرح بهینه سازی، به روزرسانی و ارتقاء کیفی تجهیزات کشتارگاه از مدتی قبل آغاز شده است .

اسماعیل نورمحمدی افزود: روند انجام این اقدامات با تلاش قابل تقدیر مدیران و پرسنل زحمتکش موسسه صنعتی گوشت مشهد با سرعت بالایی در حال پیگیری است و تاکنون پیشرفت خوبی نیز داشته است./م.ا/1709/

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا