بازدید مدیر حراست و بازرسی سازمان همیاری از مجموعه چالیدره

۱۳۹۷/۲/۲۹ تعداد بازدید: ۵۰۰

مدیر حراست و بازرسی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از مجموعه گردشگری چالیدره بازدید کرد.

 مدیر حراست و بازرسی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی از مجموعه گردشگری چالیدره بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، سیدتقی طاهری به اتفاق مسئولان حراست شرکت ها و موسسات تابعه سازمان همیاری با حضور در شرکت چالیدره از امکانات و تجهیزات حفاظتی، مانیتورینگ و ... این مجموعه گردشگری دیدن کردند.
مدیر حراست و بازرسی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی در این بازدید ضمن دیدارو گفتگو با سید جواد شاکری مدیر شرکت گردشگری چالیدره در خصوص موضوعات کارشناسانه و تخصصی حوزه حراست، حافظت فیزیکی، مانیتورینگ و پدافند غیر عامل به بحث و تبادل و نظر پرداخت.
وی با اشاره به اهمیت بحث امور حفاظتی و صیانتی در مجموعه های پرتردد و عمومی مانند چالیدره عنوان کرد: تلاش داریم با انجام بررسی های کارشناسانه و شناسایی صحیح چالشها و آسیب های احتمالی و همچنین شناخت فرصتها و ظرفیتهای موجود در جهت ارتقاء امور حفاظتی و ایجاد امنیت برای شهروندان وبازدیدکنندگان در محیطهای تفریحی تابعه سازمان همیاری گام برداریم.
طاهری با اشاره به برگزاری یک کارگاه تخصصی حراست با حضور مسئولان حراست شرکت ها و موسسات تابعه سازمان همیاری خاطر نشان کرد: قطعا ارتقاء دانش و تجهیزات این حضوره می تواند به امنیت و رفاه خاطر شهروندان و استفاده کنندگان از خدمات مختلف واحدهای وابسته به سازمان همیاری کمک شایانی داشته باشد./م.ا/1757/
  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا