امروز 9 خردادماه؛ آخرین مهلت تحویل مدارک و پاکتهای شرکت در مزایده سوخت مرزنشینان

۱۳۹۸/۳/۹ تعداد بازدید: ۹۰

آخرین مهلت تحویل پاکتهای مزایده سروخت مرزنشینان خراسان رضوی به حراست سازمان همیاری، ساعت 13 امروز پنجشنبه9خرداد ماه می باشد.

آخرین مهلت تحویل پاکتهای مزایده سروخت مرزنشینان خراسان رضوی به حراست سازمان همیاری، ساعت 13 امروز پنجشنبه9خرداد ماه می باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، دومین مزایده واگذاری عملیات خرید و صادرات سوخت مرزی در سال 1398 توسط سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در حال برگزاری است.

زمان ارائه پاکتهای شرکت در این مزایده به متقاضیان روزهای 4 تا 8 خرداد ماه در نظر گرفته شده بود که این مهلت روز گذشته به پایان رسید.

بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تحویل مدارک شرکت در مزایده سوخت مرزنشینان نیز فقط در روز 5شنبه 9 خرداد ماه انجام می شود و شرکت کنندگان می بایست پاکات تکمیل شده شرکت در مزایده را حداکثر تا ساعت 13 امروز به دفتر مدیریت حراست سازمان همیاری واقع در ساختمان این نهاد به آدرس بلوار پیروزی نبش دلاوران 7، طبقه سوم تحویل دهند.

 

شایان ذکر است، بازگشایی پاکت ها نیز روز 12 خرداد ماه با حضور نمایندگان کمیته کارشناسی سوخت استان و نهادهای قانونی و نظارتی مربوطه در سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی انجام خواهد شد./م.ا/1976/

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا