آغاز به کار آزمایشی خط یک ذبح گوسفند کشتارگاه صنعتی مشهد؛ گوشت کافی برای شهروندان مشهدی در ماه مبارک رمضان تولید خواهد شد

۱۳۹۸/۲/۲۹ تعداد بازدید: ۱۵۴

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد از پایان عملیات بهسازی سالن کشتار و بروزرسانی و راه اندازی آزمایشی تجهیزات خط یک گوسفندی این واحد صنعتی خبر داد.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد از پایان عملیات بهسازی سالن کشتار و بروزرسانی و راه اندازی آزمایشی تجهیزات خط یک گوسفندی این واحد صنعتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، اسماعیل نورمحمدی با تبریک فرارسیدن ایام ماه مبارک رمضان، عنوان کرد: با تلاش های انجام شده عملیات بهسازی سالن و تجهیزات خط یک ذبح گوسفند در کشتارگاه صنعتی مشهد به اتمام رسیده و این خط نیز به صورت آزمایشی به چرخه ارائه خدمات ذبح دام در موسسه صنعتی گوشت مشهد اضافه شده است که به زودی به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: با راه اندازی آزمایشی خط یک ذبح گوسفندی کشتارگاه صنعتی مشهد و ارائه منظم خدمات ذبح دام در کشتارکاه، مشکلی در تولید گوشت گرم بهداشتی و سالم شهروندان مشهدی در ایام پیک مصرف در ماه رمضان وجود نخواهد داشت.

رییس کشتارگاه صنعتی مشهد با اشاره به آثار خوب بهسازی خط دو کشتارگوسفندی این موسسه که سال گذشته انجام شده بود، افزود: در عملیات بازسازی خط یک همانند خط قبلی کلیه موازین بهداشتی و اصولی رعایت و تلاش شده است علاوه بر تامین رضایت کشتارکنندگان، صاحبان دام و توزیع کنندگان در کیفیت لاشه، گوشت، پوست و دیگر استحصالات تاثیرات بسزایی داشته باشد.

وی مساحت سالن کشتار گوسفندی این موسسه صنعتی را  بیش از 9 هزار متر مربع عنوان و بیان کرد: علاوه براقدامات عمرانی، بروز رسانی تمامی تجهیزات نصب شده در سالن و تجهیز پرسنل این بخش به ابزار استاندارد و بهداشتی نیز انجام شده که این امر نقش به سزایی در تولید محصولات کاملا بهداشتی دارد.

مدیر موسسه صنعتی گوشت مشهد با تقدیر از حمایت سازمان همیاری و تمامی دستگاه های نظارتی مرتبط با فعالیتهای موسسه صنعتی گوشت مشهد، تاکید کرد: با بهسازی موسسه صنعتی گوشت مشهد به ابزار و تجهیزات روز دنیا، کشتارگاه مشهد حداقل برای 20 سال آینده می تواند به مردم و زائران خدمات رسانی کند.

نورمحمدی با بیان اینکه هدف ما افزایش رضایت مصرف کنندگان به ویژه زائران و مجاروان علی بن موسی الرضا(ع) است، یادآور شد: بهره برداری از خطوط بهسازی شده گوسفندی یک و 2کشتارگاه مشهد آثار و دستاوردهای مطلوبی را در برخواهد داشت و ظرفیت تولید روزانه را به حداکثر خواهند رساند که این امر قطعا در تامین گوشت سالم و بهداشتی و کافی برای کلان شهر مشهد موثر خواهد بود./م.ا/1969/

 

 

 

 

 

 

  • - نویسنده:
نظرات

 نام:
 *نظر:
گزارش های تصویری
اوقات شرعی
Rss
آب و هوا